www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровська ОДА стала доступнішою для людей з інвалідністю
Версія для друку Написати листа
Зручний пандус з поручнями із нержавіючої сталі та електричний підйомник. Будівля Дніпропетровської облдержадміністрації тепер ще доступніша для людей з інвалідністю. Про це повідомив радник голови ДніпрОДА, архітектор Ігор Богданов.

  «Дніпропетровська ОДА – відкрита для всіх мешканців регіону. Тож вхід до адмінбудівлі ми зробили максимально зручним та інклюзивним, – розповів Ігор Богданов. – Старий пандус замінили на новий з правильним ухилом. Всередині встановили електропідйомник. Він допомагає людям з інвалідністю піднятися на верхній рівень холу».
  Нове обладнання виготовлене на Дніпропетровщині та відповідає сучасним вимогам. До того ж воно універсальне. Користуватися ним можуть мами з дитячими візочками, громадяни похилого віку, люди на милицях та інвалідних візках.

  Модернізація торкнулася і однієї з вбиралень у відділі звернень на першому поверсі. Там вже провели підготовчі роботи, а незабаром розпочнуть реконструкцію. Санвузол зроблять комфортним для людей з інвалідністю.

  Ігор Богданов додав, що потреби маломобільних груп населення також враховують в усіх проєктах «Великого будівництва» та обласної програми «Будівництво 100+».

  А ще при ДніпрОДА працює обласний комітет доступності. Туди входять представники громадських організації людей з інвалідністю.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор