Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Цьогоріч на Дніпропетровщині створили 5 об’єднаних територіальних громад – Губинихську, Миколаївську, Покровську, Жовтоводську та Вільногірську. Нині вони очікують на призначення перших місцевих виборів. Про це під час участі у Європейському тижні регіонів та міст розповів голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

    «На Дніпропетровщині продовжується впровадження однієї з ключових реформ – децентралізації. В регіоні вже об’єдналися 78 ОТГ, 5 з яких створили цьогоріч, – розповів Олександр Бондаренко. – Наша область – лідер не тільки за кількістю громад, а й за їхньою фінансовою спроможністю. Цьогоріч п’ять ОТГ Дніпропетровщини потрапили до ТОП-10 кращих в Україні».
    За словами голови облдержадміністрації, громади регіону не тільки збільшують свої власні надходження, а й активно залучають додаткові, позабюджетні кошти.

    «Свої проєкти можливим інвесторам громади презентували під час регіонального форуму. Поділилися ідеями щодо будівництва тваринницького комплексу, сонячних електростанцій, логістичного парку та критого аквапарку, – зазначив Олександр Бондаренко. – Такі зустрічі – вкрай важливі. Це можливість налагодити ділові контакти та в майбутньому – запустити проєкти, які сприятимуть розвитку ОТГ».
    Європейський тиждень регіонів та міст – це експертна платформа комунікацій та обміну ідеями між регіонами та містами Європи. Вона об’єднує політиків, держслужбовців, експертів та науковців. Цьогоріч панельні дискусії, віртуальні виставки та воркшопи проходять з 5 по 22 жовтня.