www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Педагоги Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовний курс з використання цифрових інструментів для дистанційного навчання
Версія для друку Написати листа
Вчителі Дніпропетровщини можуть пройти безоплатне навчання з використання цифрових технологій під час дистанційного навчання. Курс «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» стартує 12 листопада. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Працівники закладів освіти нині повинні вміти користуватися сучасними цифровими інструментами. Для того, щоб впроваджувати їх на дистанційних уроках. Безкоштовний онлайн-курс – чудова нагода опанувати необхідні навички. Зокрема, роботи з корисними додатками на комп’ютері та смартфоні, – зазначили у департаменті. – Навчальна програма складається з 5-ти модулів і розрахована на 15 годин. Вона передбачає відеолекції, самостійне опрацювання, виконання завдань та складання підсумкового тесту».
  Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року. Зареєструватись на курс можна за посиланням.
  Педагогам забезпечать методичний супровід, нададуть доступ до тимчасового персонального облікового запису в системі G Suite for Education. Учасники курсу отримуватимуть приватні консультації, матимуть зустрічі з тренерами в Google Meet.

  Підвищення кваліфікації для освітян організовує Google Україна разом з Міністерством освіти і науки України.

  Ті, хто успішно виконає щонайменше 80% запропонованих завдань та дасть правильні відповіді на питання контрольного тесту, отримають електронний сертифікат.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор