www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На всеукраїнському конкурсі кращих практик місцевого самоврядування перемогли 4 проєкти з Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
Завершився конкурс кращих практик місцевого самоврядування, який проводив Мінрегіон. Переможців у декількох номінаціях обирали серед 168 заявок. Із 33 дипломантів – і чотири проєкти, представлені територіями Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

  «Конкурс кращих практик місцевого самоврядування Мінрегіон проводить сьомий рік поспіль. У 2020-му надійшло 168 заявок з усіх областей України, із них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Серед переможців – і наші Слобожанська та Васильківська ОТГ. Ще два дипломи за презентовані проєкти отримав Кривий Ріг», – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.
  Слобожанська ОТГ представила на конкурс у розділі «Покращення якості освітніх послуг» досвід роботи центру позашкільної освіти громади.

  «Коли ми об’єдналися, позашкільні заклади залишилися у районі. Тому громада вирішила утворити власний центр – на базі місцевого НВК. Зараз там працює понад 30 гуртків. Є власні дендропарк, радіостанція, оранжерея, тир. Приміром, на базі центру хлопці й дівчата складають заліки й отримують спортивні розряди з кульової стрільби, а деякі вже готуються виконати нормативи на КМС», – розповів начальник гуманітарного відділу Слобожанської селищної ради Микола Шеремет.
  Також кращими були визнані молодіжний проєкт Васильківської громади «Я – дослідник» та дві криворізькі практики: щодо трансформації громадського бюджету та формування інклюзивного простору.

  Всеукраїнський конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводить Мінрегіон у партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор