www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині завершили реконструкцію Межівської опорної школи
Версія для друку Написати листа
Яскрава, сучасна та комфортна. В селищі Межова обласним коштом оновили опорну школу №1 – вперше за її майже 50-річну історію. У реконструйованих класах – нові вікна, двері, підлога, стіни. Об’єкт – частина програми «100+», повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Будівництво та реконструкція освітніх закладів регіону – один з наших пріоритетів. Оновлюємо в області школи і дитячі садочки за програмами «Велике будівництво» та «100+». Діти Дніпропетровщини мають навчатися у сучасному комфортному середовищі, – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Вже готова приймати учнів осучаснена опорна школа у Межовій. Її не ремонтували з дня відкриття. Тепер будівля – тепла, яскрава, енергоощадна».
  Стара непримітна будівля Межівської школи змінилась до невпізнанності. Нова покрівля – з профнастилу. Фасад – вентильований та утеплений. При вході –відремонтовані ґанки, обладнані пандусами та підйомниками. Підрядники капітально відремонтували спортивну залу. Підлогу там вкрили спеціальним неслизьким покриттям, облаштувати захисними сітками вікна, радіатори й лампи. У навчальних кімнатах оздобили стіни та змонтували підвісні стелі.

  «Можна сказати, що нашу школу перебудували наново, – розповіла директор закладу Юлія Козак. – Після демонтажних робіт залишались одні простінки. Стояла коробка, навіть без даху. Замінили усе – від покрівлі до підлоги. Маємо нові системи електропостачання, опалення, зв’язку та оповіщення, сучасну протипожежну сигналізацію. Всередині – цікаві двокольорові класи. Вчительська зона – яскрава, учнівська – у світлих нейтральних тонах».
  У школі понад 400 учнів з Межової та восьми сусідніх сіл. Будівлі – близько півстоліття.

  «Будували для нашого підростаючого покоління – дітей. Матеріали використовували якісні, технології – енергоефективні. Щоб учням було затишно навчатись, – розповів генпідрядник Віктор Занфіракі. – Крім основних будівельних робіт ми обладнали гарну вентиляцію, встановили обладнання у харчоблоці».
  За окремим проєктом реконструювали поряд стадіон на 360 місць. Там облаштували футбольне поле, баскетбольний, волейбольний, гімнастичний та волейбольний майданчики. Встановили тренажери, трибуни для глядачів, кругову бігову доріжку, смугу з перешкодами.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор