www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Музейників України запрошують до Дніпропетровщини на всеукраїнський форум
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького прийматиме II Всеукраїнський форум. Цьогоріч захід присвятили роботі в непростих умовах епідемії COVID-19. Долучатися запрошують музейників зі всієї України. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

    «Програмою конференції заплановані дискусії та обмін досвідом між найвідомішими музеями країни. А ще презентації кращих музейних проєктів та видань, які з’явилися в умовах пандемії, – зазначили в управлінні. – Гостинний майданчик для форуму готує Дніпропетровський історичний музей. Для всіх учасників організують екскурсію експозицією та оглядову – містом».
    Учасники обговорять підсумки роботи своїх майданчиків під відкритим небом. Окремо приділять увагу питанню комунікації з відвідувачем через музейні соціальні мережі. На прямий зв’язок вийдуть колеги з Польщі та Румунії.

    «Епідемія коронавірусної хвороби і тривалий карантин стали для нас справжнім викликом. Довелося підлаштовуватися до обставин. Частково перейшли на дистанційні формати, організували відкритий простір на подвір’ї перед музеєм. Навіть традиційні «Ніч музеїв» та День захисту дітей провели онлайн», – розповіла заступниця директора Дніпропетровського національного історичного музею з наукової роботи Валерія Лавренко.
    Форум «Музейний менеджмент перед викликами COVID-19» триватиме два дні – 1-2 жовтня. Аби взяти участь, потрібно до 21 вересня заповнити заявку та надіслати її на електронну пошту museum@ua.fm.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор