www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
З початку року в області створили 24 прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу
Версія для друку Написати листа
У 2020-му на Дніпропетровщині з’явилося 11 дитячих будинків сімейного типу та 13 прийомних сімей. У них знайшли родинний затишок 137 сиріт. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.

    «Цьогоріч через жорсткий карантин навесні було майже призупинено улаштування сиріт до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Адже центри реабілітації та будинки дитини були зачинені для відвідувачів. У липні цей процес відновили. Загалом з початку 2020-го в різних куточках області з’явилося 24 нові осередки родинного затишку. До них влаштували 137 сиріт», – зазначив начальник служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА Віктор Візир.
    За новими правилами, перші дві зустрічі з дитиною проходять онлайн. Після – хлопчики та дівчатка знайомляться з майбутніми батьками наживо на території закладу, додав Віктор Візир.

    Прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу створили у Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Покрові, Синельниковому. Нові осередки для виховання дітей з’явилися також в Апостолівському, Верхньодніпровському, Петропавлівському, П’ятихатському, Синельниківському, Царичанському, Широківському районах.

    Загалом на Дніпропетровщині – 178 дитячих будинків сімейного типу та 339 прийомних сімей. У них виховують 1916 дітей.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор