www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині відкриють 20 нових сучасних ЦНАПів
Версія для друку Написати листа
У 20 об’єднаних територіальних громадах області відкриють сучасні центри надання адмінпослуг. ЦНАПи облаштують у містах та сільських територіях, які стали переможцями трьох раундів конкурсу від Програми «U-LEAD з Європою». Про це розповіла заступниця директора департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко.

  «Громади виграли конкурс та стали партнерами Програми «U-LEAD з Європою». Тепер в області облаштують сучасні ЦНАПи. Там люди зможуть швидко отримувати якісні адміністративні послуги, – зазначила Олена Лічманенко. – За умовами співпраці, території за власні кошти ремонтують приміщення. А Програма «U-LEAD з Європою» організовує навчання персоналу, допомагає із документацією, повністю забезпечує технікою та меблями».
  Вже виконала свою частину зобов’язань Перещепинська міська ОТГ. Там відремонтували будівлю територіального підрозділу ЦНАПу в Голубівському старостинському окрузі. Особливу увагу приділили безперешкодному доступу для людей з інвалідністю. Відкриття планують наприкінці 2020 року.

  Загалом в об’єднаних територіальних громадах регіону облаштують 20 ЦНАПів.

  Філії ЦНАПів або віддалені робочі місця з’являться також у більшості старостинських округів громад-переможців. Наприклад, їх відкриють у Вербківській, Межиріцькій, Піщанській ОТГ.

  Ще 6 діючих ЦНАПів області модернізують за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» до кінця року.

  Нині на Дніпропетровщині – 60 ЦНАПів та їхніх філій.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор