www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
ДніпрОДА запрошує на безкоштовний бізнес-тренінг
Версія для друку Написати листа
Про ефективні бізнес-моделі, фінансовий менеджмент, маркетинг та продажі. 24 листопада стартує тренінг «Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу». Він проходитиме онлайн, участь – безкоштовна. Як приєднатися, розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації Алла Кефель.

  «Тренінг буде цікавий і підприємцям-початківцям, і тим, хто хоче вивести бізнес на новий рівень. Він складатиметься з трьох тематичних модулів: «Ефективна організація», «Фінанси та команда», «Маркетинг та продажі», – зазначила Алла Кефель.
  Перший модуль присвятять створенню ефективної організації для роботи в сучасній економіці. Йтиметься про бізнес-моделі, project management, конкуренцію, лідерство в бізнесі та ефективну ділову комунікацію. Учасники проаналізують сильні та слабкі сторони своїх проєктів та дізнаються, як досягти мети в умовах обмежених ресурсів.
  Другий модуль присвятять фінансовому менеджменту. Говоритимуть про рух коштів, основи оцінки ризиків, податки. Зупиняться і на темах teambuilding, time management.
  Третій модуль – про основи маркетингу та ефективні продажі. Про branding, унікальний продукт та його просування. Digital-marketing, інструменти збільшення рівня продажів, першокласний сервіс та теорію поколінь.
  Навчання триватиме з 24 листопада до 10 грудня. Заняття проходитимуть тричі на тиждень – з вівторка по четвер, з 10:00 до 15:00.
  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор