Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


9 листопада в Україні проходитиме радіодиктант національної єдності. Долучитися до щорічної акції запрошують мешканців Дніпропетровщини. Про це повідомили у департаменті масових комунікацій облдержадміністрації. 

«Радіодиктант національної єдності проходить щороку та об’єднує тисячі людей по всій країні і за кордоном. За традицією, його приурочують до Дня української письменності. Цьогоріч захід відбудеться вже вдвадцяте. Аби підготуватися до диктанту, організатори радять читати твори популярних письменників та звертати увагу на пунктуацію. Ті, хто напише його без жодної помилки, отримають у подарунок набори книжок»,  зазначили у департаменті масових комунікацій Дніпропетровської ОДА. 
Радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 09:00. Його читатиме акторка Римма Зюбіна. Трансляції пройдуть на усіх платформах Суспільного мовника. Зокрема – на «Українському радіо», радіо «Культура», «UA: Першому» та 24 регіональних каналах.
Автор тексту – письменник, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Іван Малкович. Також до методичної роботи над радіодиктантом долучилася докторка філологічних наук Лариса Масенко.
Написаний текст можна сфотографувати та протягом доби відправити на електронну пошту rd@ukr.radio. Паперовий лист – надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Результати оголосять упродовж 1-2 місяців.