www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Учні та викладачі профтехів області зможуть підвищувати кваліфікацію в енерго-інноваційному хабі
Версія для друку Написати листа
У Дніпрі запрацював енерго-інноваційний хаб – на базі Придніпровської академії будівництва та архітектури. Учні профтехів області зможуть там опановувати будівельні професії в енергоефективній галузі, викладачі – підвищувати кваліфікацію. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

    «Цьогоріч в Україні з’явилися перші енерго-інноваційні хаби: у Дніпрі, Харкові та Чернівцях. Все – завдяки міжнародному проєкту з впровадження енергоефективності. Тепер такі осередки мають і необхідне оснащення, і навчально-методичне забезпечення – воно доступне також онлайн, – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Лабораторним обладнанням хабу, що працює на базі Придніпровської академії будівництва та архітектури, користуватимуться профтехи, школи, виші. А ще цей осередок інновацій може стати чудовою платформою для партнерства навчальних закладів із бізнесом».
    Серед новинок у будівельній галузі, які можна опановувати на базі енерго-інноваційного хабу, – утеплення покрівель, фасадів, монтаж вікон, термоізоляція труб.

    Міжнародний проєкт із просування енергоефективності в Україні реалізує Deutsche Geselschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії. Партнери проєкту – Міністерство освіти і науки України, Міністерство розвитку громад та територій України, облдержадміністрації, роботодавці, громадські організації, навчальні заклади.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор