www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщину надійшло ще 25 апаратів ШВЛ
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщину надійшло ще 25 апаратів ШВЛ

  Ще 25 апаратів штучної вентиляції легенів надійшли на Дніпропетровщину. Їх закупили обласним коштом. Нині нове обладнання розподіляють госпітальними базами регіону. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
  «Не припиняємо робити такі важливі для медиків та пацієнтів закупки. Наші лікарі мають бути у всеозброєнні, аби хворі могли отримати вчасну кваліфіковану допомогу. В область надійшла чергова партія – 25 апаратів штучної вентиляції легенів французького виробництва. Загалом з квітня обласним коштом закупили 82 одиниці такого обладнання різних брендів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Апарати ШВЛ Monnal Т60 можуть працювати в автономному режимі до 5 годин. За необхідності, їх використовуватимуть і для транспортування пацієнтів, у тому числі літаками.

  Завдяки штучному інтелекту апарат сам може «прорахувати» ключові життєві параметри пацієнта і в разі потреби миттєво запустити вентиляцію легенів.

  Нове обладнання встановлять у госпітальних базах Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Першотравенська, Синельникового.

  Загальна вартість 25-ти закуплених апаратів ШВЛ – 18,1 млн грн.
https://adm.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/5f3/13b/525/5f313b525bf36040013033.jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор