www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Привітання керівництва Межівського району з нагоди дня Захисника України, Українського козацтва, та свята Покрови Пресвятої Богородиці
Версія для друку Написати листа
Шановні межівчани, захисники України!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня Захисника України, Українського козацтва, та свята Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізуючи зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.
  І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.
  14 жовтня – свято в Україні, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів. Славетні традиції українського народу продовжують захисники і патріоти Української держави, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах. За це їм низький уклін і особлива шана. У цей день ми також схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну.
  Бажаємо кожній родині міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, захисту Пресвятої Діви Марії та Господнього благословення у кожній добрій справі, нехай кожен день несе вам тільки радість.
  Слава Україні! Слава її героям!
  Голова районної державної адміністраціїГолова районної ради
  Сергій КУТНІЙПавло ХАЛИМЕНДИК

  Привітання з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці від місцевого самоврядування - Переяславська міська рада


  Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор