Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровщина здобула 20 медалей та Гран-Прі на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

    В Києві нагородили переможців XI міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти». Серед здобутків навчальних установ Дніпропетровщини – 20 медалей і Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності». Про це повідомили в департаменті освіти та науки облдержадміністрації.
    «Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» – найбільш рейтингова та широкомасштабна в Україні, – зазначили в департаменті. – Найперше за своїм фаховим і науковим рівнем, підходом до актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників та кількістю відвідувачів. Освітяни презентували стенди досягнень, ділилися педагогічним досвідом. Представники нашого регіону привезли звідти 9 золотих, 10 срібних і одну бронзову медалі. На додачу ще й отримали Гран-Прі. Нагороди – за високі здобутки та впровадження інновацій».
    До виставки долучилися 64 установи та заклади освіти Дніпропетровської області. Найбільше нагород, як золотих так і срібних, зібрало місто Кам’янське. Медалі також отримали учасники з Кривого Рогу, Дніпра, Жовтих Вод, Нікополя, Синельникового, Марганця, Межівської ОТГ. Гран-Прі присудили Дніпровській академії неперервної освіти.

    Загалом свої інновації представили понад 500 закладів освіти, органів державного й регіонального управління, місцевого самоврядування, навчально-методичних центрів та видавництв.

    Протягом трьох днів у межах виставки проходили конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, дискусійні панелі. Через карантин – у форматі онлайн.