Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Дніпропетровщина готується до настання холодів заздалегідь. Комунальники перевіряють комунікації, котельні та лагодять несправні тепломережі. Загальна готовність області до опалювального сезону – 50%. Про це прозвітував на селекторній нараді очільник регіону Олександр Бондаренко.

    «Підготовку до наступного опалювального сезону розпочали ще у лютому. Склали план робіт – тепер щомісяця чітко йому слідуємо, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Нині комунальники перевіряють готовність до холодів шкіл, дитсадків, лікарень. Там, де є потреба, лагодять або замінюють теплові та водопровідні мережі, ремонтують котельні, замінюють насосне обладнання. В середньому вже виконали половину від запланованого».
    Наразі в області вже підготовлено до опалювального сезону понад 6,2 тис житлових будинків, 441 школа, 389 дитсадків, 99 лікарень.

    Загалом на Дніпропетровщині – майже 12,4 тис житлових багатоквартирних будинків з централізованим теплопостачанням. Більш ніж 2 тис об’єктів соціальної сфери – дитсадків, лікарень, амбулаторій та ін.