www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Громадам Дніпропетровщини пропонують долучитися до кулінарного конкурсу
Версія для друку Написати листа
Громади Дніпропетровщини закликають до кулінарних онлайн-баталій. Для участі необхідно обрати страву, характерну для території, та поділитися смачною «родзинкою» на сторінці ОТГ у Фейсбук. Рецепт можна подати у будь-якому форматі, під найкреативнішим «соусом»: текстом, відеороліком, піснею тощо. Конкурс триватиме до кінця вересня. Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

    «Громади області можуть презентувати власну ідентичність через кухню. Адже самобутні рецепти зберігають найдавніші традиції місцевих, – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Чудова нагода розповісти про себе – онлайн-конкурс від ULEAD. За кращі кулінарні шедеври – призи».
    Для участі у конкурсі необхідно опублікувати на сторінці ОТГ або у групі в Фейсбук рецепт самобутньої страви. Його можна оформити як відеоролик, пісню або у вигляді тексту. У публікації тегнути #ULEADDnipro.
    Після – пост з’явиться на сторінці ULEAD Дніпропетровський регіональний офіс. Переможе громада, рецепт якої назбирає найбільше лайків.

    Конкурс триватиме до кінця вересня. Результати оголосять на початку жовтня.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор