Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Громади Дніпропетровщини закликають до кулінарних онлайн-баталій. Для участі необхідно обрати страву, характерну для території, та поділитися смачною «родзинкою» на сторінці ОТГ у Фейсбук. Рецепт можна подати у будь-якому форматі, під найкреативнішим «соусом»: текстом, відеороліком, піснею тощо. Конкурс триватиме до кінця вересня. Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

    «Громади області можуть презентувати власну ідентичність через кухню. Адже самобутні рецепти зберігають найдавніші традиції місцевих, – зазначили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Чудова нагода розповісти про себе – онлайн-конкурс від ULEAD. За кращі кулінарні шедеври – призи».
    Для участі у конкурсі необхідно опублікувати на сторінці ОТГ або у групі в Фейсбук рецепт самобутньої страви. Його можна оформити як відеоролик, пісню або у вигляді тексту. У публікації тегнути #ULEADDnipro.
    Після – пост з’явиться на сторінці ULEAD Дніпропетровський регіональний офіс. Переможе громада, рецепт якої назбирає найбільше лайків.

    Конкурс триватиме до кінця вересня. Результати оголосять на початку жовтня.