www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині створили новий простір для ветеранів АТО/ООС
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині створили новий простір для бійців АТО/ООС та їхніх рідних. Відсьогодні в обласному центрі запрацював Veteran Hub. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.

  «Після повернення із зони АТО/ООС військовим вкрай важливо відчувати підтримку, аби швидше адаптуватися до мирного життя. Мати можливість проконсультуватися зі спеціалістами та просто поспілкуватися з однодумцями. Приємно, що у Дніпрі з’явився новий хаб для ветеранів – простір підтримки та рівності», зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.
  У Veteran Hub можна отримати безкоштовні консультації юриста та психолога, поради з пошуку роботи. А ще, там створили окрему зону коворкінгу та простір для презентацій з мультимедійними засобами.
  «Ідея створити центр для ветеранів та їхніх рідних, військових і полонених, родичів загиблих та зниклих безвісти виникла у громадської організації «Побратими». У 2018-му перший такий простір відкрили у Києві, у вересні 2020-го – у Вінниці, і ось нарешті – у Дніпрі, – розповіла регіональна менеджерка Veteran Hub у Дніпрі Катерина Есманова. – Veteran Hub – це осередок для роботи, навчання та консультацій. На період карантину він працюватиме дистанційно. Отримати консультацію фахівців можна буде в онлайн-режимі».
  Простір відкрили за підтримки IREX та Державного департаменту США. Це – частина Програми реінтеграції ветеранів.

  Veteran Hub розташований за адресою: м. Дніпро, вул. Мечникова, 19, бізнес-центр Civilization, 17-й поверх. Більше – у Фейсбук або на сайті.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор