www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців області запрошують на безкоштовні кардіообстеження
Версія для друку Написати листа
Вже найближчої суботи в обласному кардіоцентрі – День відкритих дверей. Мешканці області зможуть безкоштовно та без попереднього запису пройти діагностичні дослідження серця. Про це повідомила директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова.

  «Нині в області – місячник здоров’я. До акції долучився і наш заклад, – розповіла директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. – У День відкритих дверей можна у позаробочий час перевірити основні показники крові та стан здоров’я серця. А ще – отримати консультацію кардіолога. Таку нагоду матимуть мешканці області вже найближчої суботи – з 8 до 12. Все – безкоштовно та без попереднього запису».
  День відкритих дверей у кардіоцентрі пройде 10 жовтня.

  Аби зробити обстеження, необхідно буде прийти натщесерце. При собі мати паспорт. Прийматимуть лише пацієнтів старших за 18 років.

  Спочатку візьмуть кров на аналіз. Перевірять основні показники: рівень глюкози, холестерину, гемоглобіну. Після – зроблять електрокардіограму та УЗД серця. З отриманими результатами можна буде на місці звернутися до вузького спеціаліста. Він проконсультує та за необхідності надасть рекомендації.

  Адреса Дніпропетровського обласного кардіологічного центру: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 28.

  Місячник «Медики за здоровий спосіб життя» проходить на Дніпропетровщині з 21 вересня до 21 жовтня.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор