www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканок Дніпропетровщини запрошують долучитися до Національного Дня Дівчат у технологіях
Версія для друку Написати листа
19 листопада пройде щорічний День Дівчат у технологіях. Мешканки Дніпропетровської області можуть дізнатися, як працюють та будують кар’єру спеціалістки топових STEM-компаній. Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

    «Нині стрімко зростає попит на фахівчинь у технологічних галузях. Зокрема, сферах науки, техніки, інженерії та математики. Старшокласниці, студентки та вчительки області мають чудову нагоду надихнутися досвідом успішних жінок. Дізнатися, як їм вдалося побудувати кар’єру в найбільших STEM-компаніях», – зазначили у департаменті.
    Національний День Дівчат у технологіях в Україні проводять щороку. Цього разу через карантин від відбудеться онлайн. Долучатися запрошують учасниць від 14 до 24 років. Запланована панельна дискусія із представницями STEM-компаній, віртуальні екскурсії, квіз-опитування та подарунки найактивнішим.

    Зареєструватися можна до 17 листопада за посиланням. Сам захід проходитиме 19 листопада з 10:00 до 19:00.
    Організатори події – Центр «Розвиток КСВ» і UNFPA, а також Фонд ООН у галузі народонаселення. Фінансова підтримка – від уряду Швеції. Партнер заходу – Міністерство цифрової трансформації України.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор