www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Привітання керівництва Межівського району з Днем визволення України від фашистських загарбників
Версія для друку Написати листа
Шановні земляки, воїни-визволителі, воїни-переможці!

    Вітаємо вас з Днем визволення України від фашистських загарбників. В ці дні ми вшановуємо пам’ять всіх, хто відстояв Батьківщину в роки Другої світової війни. Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.
    Шануємо і дякуємо кожному, хто захищав нашу землю та саможертовно наближав перемогу. Пишаємося героями, які зараз відстоюють незалежність держави і захищають її громадян. Сьогоднішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної землі - України, її свободи і незалежності.
    Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями. Зичимо всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!
    Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!
Голова районної державної адміністраціїГолова районної ради
Сергій КУТНІЙПавло ХАЛИМЕНДИК

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор