www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємців Дніпропетровщини запрошують взяти участь в онлайн-тренінгу з розвитку власної справи
Версія для друку Написати листа
«Інтернатура бізнесу 2.0: збудуй свою власну справу». Підприємців Дніпропетровщини запрошують долучитися до безкоштовного онлайн-тренінгу. Перший «урок» вже 3 листопада. Про це повідомиланачальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

    «Запускаємо продовження тренінгу-інтенсиву «Інтернатура бізнесу: збудуй власну справу». Цьогоріч навчання спрямоване на розвиток стратегічного мислення керівників, створення нових моделей управління бізнесом, просування свого проєкту на нові ринки. Учасники дізнаються, як досягти мети в умовах обмежених ресурсів, створити та просувати унікальний продукт, збільшити рівень продажів. Також у програмі – навчання ефективній діловій комунікації, фінансовому менеджменту та маркетингу», – розповіла Алла Кефель.
    Тренінг складається з трьох інтенсивних модулів. Навчання проходитиме з 3 по 19 листопада у вівторок, середу та четвер. Тривалість - з 10 до 15:00.

    Участь – безкоштовна, але попередньо слід заповнити онлайн-форму. До групи «студентів» увійдуть перші 100 людей, які зареєструються.
    Організатор – Дніпропетровська ОДА.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор