www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 18 жовтня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
За місяць у Дніпропетровській області сталося майже 600 побутових пожеж
Версія для друку Написати листа
За останній місяць у домівках мешканців Дніпропетровщини сталося майже 600 пожеж. У них загинули 18 людей. Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА. 

«З настанням холодів кількість загорянь у квартирах та домах жителів регіону помітно збільшилась. Основна причина – необережне поводження з електрообігрівачами. Несправні та залишені без нагляду прилади можуть призвести до короткого замикання. Застарілі електричні мережі часто не витримують навантаження, – зазначили в управлінні. – Лише протягом жовтня маємо в області 576 побутових пожеж, у яких загинули 18 людей. Врятували з вогню 25 мешканців, з них 7 дітей». 
Аби не сталося біди, фахівці закликають дотримуватися правил безпеки. Нагадують, що не можна вмикати пошкоджені обігрівачі. А ще, не варто залишати увімкнені електроприлади без нагляду, сушити на них одяг, ставити поблизу штор та меблів. Категорично забороняється використовувати для обігріву саморобні пристрої.
Загалом з початку року у Дніпропетровській області сталося майже 10,5 тис пожеж. Внаслідок загорянь 115 людей загинули, з них 2 дітей.
Телефон рятувальників – 101.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор