Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


До уваги виборців Межівського району!

  Виборчий процес місцевих виборів призначених на 25 жовтня 2020 року триває.

  10 вересня 2020 року відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів підготовки та проведення місцевих виборців 25 жовтня 2020 року затвердженого постановою Центральної виборчої комісій від 08 серпня 2020 року № 163 (у редакції постанови Центральної виборчої комісії від 30 серпня 2020 року № 212) територіальні виборчі комісії утворили виборчі округи (територіальні чи багатомандатні) з виборів депутатів обласних, районних, селищних та сільських рад.
  Межівський район є у межах 14 територіального округу з виборів депутатів у Дніпропетровську обласну раду та у межах 4 територіального округу з виборів депутатів у Синельниківську районну раду.
  З переліком та межами даних виборчих округів можна ознайомитися на стендах оголошень в приміщенні даних виборчих комісій або на сайті Центральної виборчої комісії за посиланням:
  (https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2020/pvm050pt001f01=695pt00_t001f01=695.html)
  вибравши з переліку свою область, а потім необхідний вид територіальних округів з виборів депутатів область, район, сільської чи селищної громади.
  24 вересня 2020 року закінчилася реєстрації кандидатів у депутати обласних, районних, сільських та селищних рад. Територіальні виборчі комісії майже завершили передачу до Центральної виборчої комісії відомостей за формами, що встановлені постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200 “Про Порядок інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів”. Перелік кандидатів у депутати селищної та сільських рад можна переглянути на інформаційних стендах територіальних виборчих комісій або на сайті Центральної виборчої комісії за наступними посиланням:
  1. Кандидати у депутати Дніпропетровської обласної ради – 2. Кандидати у депутати Синельниківської районної ради - 3. Кандидати у депутати Межівської об’єднаної територіальної громади – 4. Кандидати у депутати Новопавлівської об’єднаної територіальної громади – 5. Кандидати у депутати Слов’янської об’єднаної територіальної громади – Також завершилась реєстрації кандидатів на посаду сільських, селищних голів. З переліком кандидатів можна ознайомитися на інформаційних стендах відповідних сільських та селищної територіальних виборчих комісії.