www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 23 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Три громади Дніпропетровщини долучилися до пілотного проєкту зі створення державного аграрного реєстру
Версія для друку Написати листа
В Україні створюють онлайн-платформу для сільгоспвиробників – державний аграрний реєстр, або ДАР. Нова електронна система – у поміч аграріям, землевласникам, орендарям ділянок землі. Проєкт вже випробували у деяких областях в лютому. Нині стартував 2-й етап пілоту, який охоплює 53 громади в усіх куточках країни. До нього вже долучилися і три ОТГ Дніпропетровщини: Апостолівська, Межівська, Троїцька. Про це повідомив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

    «Державний аграрний реєстр – зручний електронний майданчик для виробників сільськогосподарської продукції. Фермери із Апостолівської, Межівської, Троїцької громад вже сьогодні можуть пройти реєстрацію. Участь у ДАР дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виправити можливі помилки, зареєструвати майнові права на землю», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.
    У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР зможуть подавати онлайн-заявки на участь у державних та регіональних програмах державної підтримки сільгоспвиробників.

    Більше про державний аграрний реєстр – тут.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор