www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у Донбас Медіа Форумі
Версія для друку Написати листа
11-12 вересня вже вшосте пройде щорічний Донбас Медіа Форум. Цього разу через епідемію коронавірусу – в онлайн-форматі. Запрошують долучитися й медійників із Дніпропетровщини. Про це повідомили у департаменті масових комунікацій Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Торік Донбас Медіа Форум проходив у Харкові та зібрав понад 600 учасників з України та світу. Нині через дистанційне проведення заходу можуть взяти участь тисячі фахівців медійної сфери, – зазначили у департаменті. – В межах форуму заплановані дискусії та воркшопи у вигляді talk show. Буде пряма трансляція, організовуватимуть відео-включення. Це гарна нагода обмінятись думками, почути приклади успішного досвіду експертів. Разом подолати виклики, що постали перед регіональними та національними засобами масової інформації».
    Запрошують медіа-менеджерів, редакторів, журналістів та інших працівників редакцій. Обговорюватимуть питання протидії дезінформації, висвітлення місцевих виборів за новим законодавством, подолання редакціями COVID-19, висвітлення гендерних питань. Приділять увагу розвитку YouTube-каналів для регіональних ЗМІ.

    У програмі форуму – близько двох десятків івентів по 1,5-2 години кожен. Виступатимуть експерти з України, Великобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії та Швеції.

    Детальна програма, реєстраційна форма та список учасників – за посиланням.
    Організатор – ГО «Донецький інститут інформації». Серед партнерів – Представництво Європейського Союзу в Україні, координатори проєктів ОБСЄ в Україні, Посольство Німеччини, Міністерство культури та інформаційної політики України.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор