www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
На Дніпропетровщині відзначили кращих аграріїв
Версія для друку Написати листа
Хлібороби і фермери – ті, хто годує Дніпропетровщину і всю країну. Кращих аграріїв регіону відзначили до Дня працівників сільського господарства. Дипломи Мінекономіки вручив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Професія хлібороба – мабуть, найпочесніша в усі часи. Саме від трудівників полів залежить, чи матимемо що їсти. Обробляти землю та вирощувати хліб – нелегка праця. Я сам цього літа спробував побути комбайнером лише на півгодини і знаю, скільки зусиль докладають аграрії. Дніпропетровщина – у лідерах за збором ранніх зернових культур. І це – заслуга наших фермерів – добрих господарників, і, безумовно, завзятих трактористів та комбайнерів. Їм – наша шана і безмежні слова вдячності», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.
  Тракторист Микола Береза із села Панасівка Новомосковського району працює на землі вже 30 років. Робота є завжди. Напередодні зими готує ґрунт під майбутні посіви, навесні – сіє, після – підживлює. Каже, за місяць може удобрити до 2 тис га.

  «Народився 20 травня, під знаком Тільця, тож стати землеробом мені було призначено зірками, – всміхається Микола Андрійович. – Найбільшу втіху від роботи отримую, коли бачу кінцевий результат власної праці. Коли збираємо хліб, який добре вродив».
  Фермер із села Вишневе Криворізького району Володимир Коробкін – уродженець міста. Але у 21 рік судилося переїхати до села.

  «Обрав аграрну справу випадково, так склалася доля. Та згодом втягнувся, і пішло-поїхало. Наразі у нашому господарстві – до 2 тис га землі, – поділився Володимир Георгійович. – Фермерство – достатньо прибутковий бізнес. Наша земля родюча, годує людей і приносить користь суспільству. Наприклад, ми допомагаємо і місцевим школам, лікарням. Загалом намагаємося підтримувати добробут на селі».
  Загалом держава відзначила 7-х аграріїв Дніпропетровщини.
  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор