ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 29 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Юна спортсменка з Дніпропетровщини перемогла на всеукраїнських змаганнях з велосипедного спорту
Версія для друку Написати листа
Юна спортсменка з Кам’янського Марія Волочаєва стала чемпіонкою України з велосипедного спорту. Дівчина здобула дві медалі на всеукраїнських змаганнях у Миколаєві. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Марія Волочаєва – вихованка Кам’янської дитячо-юнацької спортивної школи №4. Це вже не перша перемога дівчини. Вітаємо юну спортсменку та її тренера з гарним результатом», – сказав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.
Спортсменка здобула золоту медаль у командному заліку на 10-кілометровій дистанції. Також дівчина виборола «срібло» в особистому заліку на дистанції 20 кілометрів.
Загалом у змаганнях взяли участь 162 спортсмени з 15 областей України. Дніпропетровщину на чемпіонаті представили 12 велоспортсменів.