www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканцям Дніпропетровщини нагадали, як безпечно користуватися електрообігрівачами (КОРИСНО)
Версія для друку Написати листа
Мешканців Дніпропетровщини закликають бути уважними та обережними при використанні електрообігрівачів. Адже їх неправильна експлуатація може призвести до побутової пожежі. Як безпечно користуватися приладами, нагадали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «На Дніпропетровщині похолоднішало. Через зниження температури мешканці області починають усе частіше використовувати електрообігрівачі. Однак слід пам’ятати, що неправильна експлуатація таких приладів дуже легко може спричинити трагедію, сказали в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА. Перед тим, як користуватися електрообігрівачем, слід перевірити, чи немає пошкоджень, та переконатися у його справності».
    Не можна ставити обігрівачі біля штор та меблів, сушити на них одяг. Не слід вмикати одночасно декілька приладів у подовжувач та накривати дріт килимом.

    Заборонено залишати увімкнені електрообігрівачі без нагляду та використовувати саморобні прилади.

    Дніпропетровщина на 100% готова до опалювального сезону. Він розпочнеться, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів не буде перевищувати 8 градусів тепла.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор