www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Актуальна інформація для представників бізнесових кіл в умовах адаптивного карантину
Версія для друку Написати листа
Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 26.10.2020 №10535/0/1-20 щодо забезпечення проведення консультацій з представниками бізнесу та їх залучення до обговорення на місцях стосовно функціонування закладів в умовах адаптивного карантину, інформуємо про наступне.

    З метою оперативного висвітлення законодавчих та інших змін, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO) створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину: http://sme.gov.ua/covidl9/. На вказаному веб-сайті вже міститься актуальна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширення захворювання COV1D-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.
    Задля виявлення впливу наслідків економічної кризи, що викликана пандемією COV1D-I9, на бізнес - реалізується проект Business Index, що передбачає проведення системного опитування власників й керівників малого та середнього бізнесу. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.
    Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business. Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus та аналітичним центром AdvantcrGroup на замовлення Export Promotion Office/Офісу з Просування Експорту.
    Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємства в Україні.
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор