www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Абітурієнти Дніпропетровської області подали майже 107 тис електронних заяв на вступ до вишів
Версія для друку Написати листа
Абітурієнти Дніпропетровської області подали майже 107 тис електронних заяв на вступ до вишів

  22 серпня виші завершили прийом онлайн-заяв від вступників. Загалом від абітурієнтів регіону їх надійшло майже 107 тисяч. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.
  «Найвідповідальніший етап вступної кампанії позаду. Абітурієнти області активно подавали документи на зарахування до обраних навчальних закладів. Як і минулого року – через особисті електронні кабінети, – зазначили в департаменті. – Загалом випускники надіслали близько 107 тис онлайн-заяв. Серед них – понад 62 тис на бакалаврат, більше 12 тис – до магістратури. Решта здобуватимуть рівень фахового молодшого або молодшого бакалавра».
  Вступники мали змогу подати на «бюджетні» місця до 5 заяв на будь-які спеціальності, а на «контрактні» – необмежену кількість.

  Тепер до 27 серпня оприлюднять рейтингові списки на місця держзамовлення. До 31 серпня майбутні студенти повинні надати до навчальних закладів оригінали документів. Зробити це можна особисто, звичайною або електронною поштою. В останньому випадку потрібно надсилати сканкопії документів, завірені електронним підписом.

  Зарахування на бюджет майбутніх першокурсників-бакалаврів триватиме до 5 вересня, на «контракт» – до 30 вересня.

  Загалом у регіоні чекають на студентів 13 університетів, 6 академій і 3 інститути.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор