www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 10 червня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Сервісом «єМалятко» вже скористалися майже 3,4 тис родин Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
Зареєструвати немовля та отримати свідоцтво про народження дитини просто у пологовому. На Дніпропетровщині комплексною послугою «єМалятко» цьогоріч вже скористалися понад 3,4 тис новоспечених батьків. Про це повідомила начальниця управління департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вікторія Чернигіна.

    «Державний сервіс «єМалятко» з кожним місяцем набирає популярність серед мешканців регіону. Він дозволяє оформити до 10 адмінпослуг за однією заявою безпосередньо у пологовому будинку. Із документів батькам потрібні лише паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та медична довідка. А ще якихось 10 хвилин часу на подачу заявки, – зазначила Вікторія Чернигіна. – З початку року онлайн-комплексом послуг скористалися близько 3,4 тис родин Дніпропетровщини».
    Крім оформлення перших документів нового громадянина, сервіс дозволяє встановити громадянство і національність дитини, зробити запис про маля у демографічному реєстрі та електронній базі пацієнтів. Заодно батьки можуть оформити посвідчення багатодітної родини, грошову допомогу при народженні дитини та інші додаткові виплати.

    Нині комплексна послуга «єМалятко» доступна в усіх пологових будинках Дніпра та Кривого Рогу. Додатково нею можна скористатися у ЦНАПах та відділах РАЦСу області.

    Після офіційного запуску порталу «Дія» батьки можуть самостійно оформлювати заявку на послуги «єМалятко» онлайн.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор