www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У бібліотеках Дніпропетровщини безкоштовно навчають цифровій грамотності
Версія для друку Написати листа
У бібліотеках Дніпропетровщини безкоштовно навчають цифровій грамотності

    В бібліотеках області всі бажаючі можуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова Освіта». Відвідувачам показуватимуть освітні серіали, герої яких – відомі в Україні люди. Про це розповіла начальниця управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина.
    «Вже 90 бібліотек області увійшли до мережі партнерських хабів цифрової освіти. Працівники володіють відповідними знаннями і допоможуть опанувати цифрову грамотність всім охочим. Доповнять навчання цифрові серіали. Для вчителів – про інновації в навчанні. Підліткам та молоді – як стати блогером та протистояти кібербулінгу. Батькам – про безпеку дітей в інтернеті. Є окремі розділи для підприємців, держслужбовців та людей старшого віку», – розповіла Наталія Першина.
    На Дніпропетровщині однією з перших до проєкту приєдналась обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова. Там вже пройшли навчання студенти Дніпровського педагогічного коледжу. Молоді люди навіть стали волонтерами, які тепер можуть розповідати про цифрову грамотність іншим.

    Проєкт «Дія. Цифрова освіта» ініціювало Міністерство цифрової трансформації у партнерстві з Українською бібліотечною асоціацією. Він втілюється за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP. Мета – навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців за три роки.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор