www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Початок прийому електронних заяв абітурієнтів на вступи до вишів.
Версія для друку Написати листа

  Сьогодні розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

  https://ez.osvitavsim.org.ua/

  Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

  У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

  Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайтах:

  https://vstup.edbo.gov.ua/,

  https://vstup.osvita.ua/.

  Планується, що інформація оновлюватиметься щодоби.


На изображении может находиться: ‎2 человека, ‎текст «‎dдو MIHICTEPCTBO освтинауки украёни стартуе подання електронних заяв для вступу на бакалавра ΤΑ наскрзного ΜаΓΙϲΤΡΑ вступники можуть подати до заяв на бюджет‎»‎‎
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор