www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 26 вересня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Підприємців Дніпропетровщини запрошують на бізнес-конференцію з білоруськими колегами
Версія для друку Написати листа
Підприємці з Дніпропетровщини можуть долучитися до онлайн-конференції з представниками компаній Могильовської області Білорусі. Захід передбачає індивідуальні В2В бізнес-зустрічі. Про це повідомили в управлінні зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської облдержадміністрації.

    «Заходи у форматі zoom-конференцій – зручний і сучасний спосіб налагоджувати бізнес-зв’язки, – зазначили в управлінні. – Компанії, які зацікавлені у пошуку надійних партнерів, одразу можуть вести переговори, домовлятися про співпрацю, обговорювати деталі майбутніх угод та контрактів».
    Онлайнівент між українсько та білоруською областями організовують вже вдруге. Серед учасників – компанії з Могильовського регіону, які займаються торгівлею продовольчими товарами, виробництвом обладнання для промисловості, тканин і пряжі, переробкою великогабаритних автошин. Весь список – за посиланням.
    Відеоконференція відбудеться 19 серпня. Початок – об 11:00. Участь безкоштовна за умови завчасної реєстрації.
    За день до заходу зареєстровані учасники отримають інструкцію щодо підключення до платформи. Також з ними узгодять графік індивідуальних переговорів.

    Довідки та консультації за телефоном: (056) 374-94-13 (12). Електронна пошта: mes@dcci.org.ua.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор