www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Жінок Дніпропетровщини запрошують на безкоштовні обстеження
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині триває місячник здоров’я. Мешканці області можуть пройти різні медичні обстеження та отримати консультації вузьких спеціалістів. У тому числі в вихідні. Все – безкоштовно. Вже цієї суботи на жінок чекають в обласному перинатальному центрі. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

  «Вдячні медикам області, які відгукнулися на нашу ініціативу провести місячник здоров’я. Це чудова нагода для мешканців регіону пройти обстеження, аби вчасно виявити можливі негаразди та пролікуватися. У будні не завжди є час зробити це, тому різні види діагностик протягом всієї акції доступні й у суботу», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
  До місячника здоров’я долучився й обласний перинатальний центр. У будь-який день, окрім неділі, у консультативно-діагностичному відділенні жінки можуть пройти кольпоскопічне обстеження, а також УЗД органів малого таза, серця і судин. Після обстежень – отримати консультацію акушера-гінеколога. Все – з 9 до 12 годин. Адреса закладу: м. Дніпро, вул. Космічна, 17.

  «Аби пройти обстеження під час місячника, жінкам не треба брати направлення у лікаря. Діагностика і консультації – безкоштовні, – сказала завідувачка відділення Дніпропетровського обласного перинатального центру Олена Заяць. – Так само можна зробити й мамографію, але лише у будні: з 8 до 13».
  У зв’язку з карантином потрібно попередньо записатися на обстеження та прийти чітко у призначений час. Для проведення мамографії: 098 303 79 36, кольпоскопії – 097 217 11 31, УЗД – 099 740 53 50, огляду акушером-гінекологом – 097 149 16 46.

  Місячник «Медики за здоровий спосіб життя» проходить на Дніпропетровщині з 21 вересня до 21 жовтня.
  Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор