www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Звернення голови Межівської районної державної адміністрації та голови Межівської районної ради з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
Версія для друку Написати листа
28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників.

    Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією.
    Найголовнішим пам’ятником жертвам Голодоморів має стати утвердження тієї держави, про яку мріяли наші батьки, діди і прадіди, в якій основною цінністю стане життя і свобода кожного громадянина.
    Ніхто не має права про це забувати, ніхто не має права змиритися з цим, чи бути осторонь цієї жахливої трагедії в історії нашого народу.
    Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодомору – це наш моральний борг і громадянський обов’язок. У ці скорботні дні схилімо голови перед світлою пам'яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть. Хай же згадка про всіх невинно загиблих згуртує нас, живих, додасть сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.
Голова районної державної адміністраціїГолова районної ради
Сергій КУТНІЙПавло ХАЛИМЕНДИК
D:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\deny-golodomoru-3 (1).jpg
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор