www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини попереджають – за вогнища з опалого листя передбачені штрафи
Версія для друку Написати листа
Їдкий дим, від якого нічим дихати. Деякі мешканці області, гребуючи заборонами, спалюють восени сухе опале листя. Такі вогнища забруднюють повітря та шкодять здоров’ю людей, нагадують в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА. І попереджають – порушників штрафуватимуть.

    «Дим від вогнищ в туманні дні може утворювати смог і надовго зависати у повітрі. А його склад – справжня «хімічна зброя». Під час горіння листя виділяє оксиди азоту, важкі метали, канцерогени, чадний газ, – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпрОДА Сергій Березань. – Отруйні речовини можуть викликати хвороби дихальних шляхів, онкологію, тяжкі алергії. Крім цього шкодять природі».
    За самовільне випалювання стерні або опалого листя передбачений штраф – від 3 до 6 тис грн. Окремо можуть накласти вдесятеро більше стягнення – за забруднення повітря. Виявили отруйне вогнище – набирайте 102.

    Господарям, які хочуть навести лад на присадибній ділянці, радять не спалювати листя, а закопувати. Або обладнати на подвір’ї компостер. Вийде подвійна користь – чисте навколишнє середовище і гарне добриво для рослин.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор