www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Самбісти Дніпропетровщини вибороли 24 медалі на чемпіонаті України
Версія для друку Написати листа
Кароліно-Бугаз приймав великий чемпіонат України з самбо. Змагалися кадети до 16 років, старші юнаки і дівчата та дорослі. Здобуток спортсменів Дніпропетровщини – 24 нагороди. З них 8 – золотих, 4 – срібні, 12 – бронзових, повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

    «Пишаємося вдалим виступом самбістів регіону. Вони повернулися додому з нагородами різного ґатунку. А на додачу наші кадети посіли ще й третє загальнокомандне місце та отримали бронзовий кубок. Маємо також особисті досягнення. Три спортсменки з області на змаганнях виконали норматив майстра спорту – Катерина Пиріг, Ганна Танцюра та Софія Бородінських», – зазначив Олександр Пшеничников.
    За майже два тижні чемпіонату на бійцівський килим вийшла понад тисяча спортсменів різних вікових та вагових категорій. Дніпропетровщину представляли 95 учасників – 18 дорослих, 54 кадети і 23 юніори.

    Розігрували не лише комплекти нагород, а й путівки на міжнародні змагання. Так на чемпіонат Європи до Болгарії поїдуть семеро представників Дніпропетровської області. Ще двоє юніорів відправляться до Сербії на світову першість.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор