Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Кароліно-Бугаз приймав великий чемпіонат України з самбо. Змагалися кадети до 16 років, старші юнаки і дівчата та дорослі. Здобуток спортсменів Дніпропетровщини – 24 нагороди. З них 8 – золотих, 4 – срібні, 12 – бронзових, повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

    «Пишаємося вдалим виступом самбістів регіону. Вони повернулися додому з нагородами різного ґатунку. А на додачу наші кадети посіли ще й третє загальнокомандне місце та отримали бронзовий кубок. Маємо також особисті досягнення. Три спортсменки з області на змаганнях виконали норматив майстра спорту – Катерина Пиріг, Ганна Танцюра та Софія Бородінських», – зазначив Олександр Пшеничников.
    За майже два тижні чемпіонату на бійцівський килим вийшла понад тисяча спортсменів різних вікових та вагових категорій. Дніпропетровщину представляли 95 учасників – 18 дорослих, 54 кадети і 23 юніори.

    Розігрували не лише комплекти нагород, а й путівки на міжнародні змагання. Так на чемпіонат Європи до Болгарії поїдуть семеро представників Дніпропетровської області. Ще двоє юніорів відправляться до Сербії на світову першість.