www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 16 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
У Дніпропетровській ОДА нагородили волонтерів регіону
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській ОДА близько 30 волонтерів регіону отримали державні та обласні відзнаки. Нагороди – до Міжнародного дня волонтера, який традиційно відзначають 5 грудня. Добровільних помічників привітав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

    «Волонтери – люди з добрим серцем і щирим бажанням допомогти. Вони завжди піклуються про ближнього, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Спільнота добровільних помічників Дніпропетровщини – чи не найпотужніша в Україні. Маємо найбільше ветеранських організацій та волонтерів. Особлива шана тим, хто підтримує наших захисників в зоні АТО/ООС. А нещодавно з’явилася ще одна група людей, які допомагають протидіяти коронавірусу».
    Серед нагороджених – мешканка Нікополя Світлана Зінченко. Вона займається професійною та соціальною адаптацією учасників бойових дій. Організовує концерти та творчі вечори для бійців АТО/ООС та членів їхніх сімей.

    «Волонтерством я займаюся декілька років. Розробила комплексну довгострокову програму. Допомагаю бійцям адаптуватися до мирного життя, отримати освіту, влаштуватися на роботу. Проводимо різні курси для ветеранів та анкетування, – зазначила Світлана Зінченко. – День волонтера відзначаю кожен рік. Для мене це свято особливе, бо допомагаю людям за покликом душі».
    Відзначили і дніпрянина Юрія Бойка, який вже 6 років активно допомагає українській армії. Надає фінансову підтримку на закупівлю оптики та ліків. За його сприяння відремонтували декілька десятків одиниць техніки. А ще чоловік бере участь у забезпеченні військових шпиталів необхідним. Каже, коли твій вклад помічають – це приємно, але робить свою справу не заради нагород.

    Волонтери отримали нагороди від оперативного командування «Схід», Командувача Об’єднаних сил, Національної гвардії України та цінні подарунки від обласної влади.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор