Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


У Дніпропетровській ОДА близько 30 волонтерів регіону отримали державні та обласні відзнаки. Нагороди – до Міжнародного дня волонтера, який традиційно відзначають 5 грудня. Добровільних помічників привітав голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

    «Волонтери – люди з добрим серцем і щирим бажанням допомогти. Вони завжди піклуються про ближнього, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Спільнота добровільних помічників Дніпропетровщини – чи не найпотужніша в Україні. Маємо найбільше ветеранських організацій та волонтерів. Особлива шана тим, хто підтримує наших захисників в зоні АТО/ООС. А нещодавно з’явилася ще одна група людей, які допомагають протидіяти коронавірусу».
    Серед нагороджених – мешканка Нікополя Світлана Зінченко. Вона займається професійною та соціальною адаптацією учасників бойових дій. Організовує концерти та творчі вечори для бійців АТО/ООС та членів їхніх сімей.

    «Волонтерством я займаюся декілька років. Розробила комплексну довгострокову програму. Допомагаю бійцям адаптуватися до мирного життя, отримати освіту, влаштуватися на роботу. Проводимо різні курси для ветеранів та анкетування, – зазначила Світлана Зінченко. – День волонтера відзначаю кожен рік. Для мене це свято особливе, бо допомагаю людям за покликом душі».
    Відзначили і дніпрянина Юрія Бойка, який вже 6 років активно допомагає українській армії. Надає фінансову підтримку на закупівлю оптики та ліків. За його сприяння відремонтували декілька десятків одиниць техніки. А ще чоловік бере участь у забезпеченні військових шпиталів необхідним. Каже, коли твій вклад помічають – це приємно, але робить свою справу не заради нагород.

    Волонтери отримали нагороди від оперативного командування «Схід», Командувача Об’єднаних сил, Національної гвардії України та цінні подарунки від обласної влади.