www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 22 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Дніпропетровщина отримала майже 36 тисяч наборів LEGO для першокласників
Версія для друку Написати листа
Школи регіону отримали майже 36 тис конструкторів «Шість цеглинок». Яскраві розвиваючі набори LEGO DUPLO покликані допомагати першачкам Дніпропетровщини у навчанні. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«На Дніпропетровщині активно впроваджуються нестандартні підходи до навчання дітей. Все, аби учням було цікаво здобувати знання. Першокласники, зокрема, отримали ігри-завдання із набором з шести «цеглинок» LEGO. Кожна деталь певного кольору – червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного та синього. Загалом навчальні заклади цього року отримали 35942 набори LEGO Six Bricks, – зазначили у департаменті. – Хлопчики та дівчатка за допомогою цієї методики вчитимуться мислити, зосереджуватися, працювати у команді. А ще розвиватимуть пам’ять, самоконтроль, ментальну гнучкість».   
Проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України спільно з The LEGO Foundation. Співпраця у межах Меморандуму про взаєморозуміння.
Щороку учні 1 класів Нової української школи отримують набори популярного конструктора LEGO. Він складається з пластмасових «цеглинок», із яких можна збирати і моделювати різноманітні предмети.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор