Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


Школи регіону отримали майже 36 тис конструкторів «Шість цеглинок». Яскраві розвиваючі набори LEGO DUPLO покликані допомагати першачкам Дніпропетровщини у навчанні. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«На Дніпропетровщині активно впроваджуються нестандартні підходи до навчання дітей. Все, аби учням було цікаво здобувати знання. Першокласники, зокрема, отримали ігри-завдання із набором з шести «цеглинок» LEGO. Кожна деталь певного кольору – червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного та синього. Загалом навчальні заклади цього року отримали 35942 набори LEGO Six Bricks, – зазначили у департаменті. – Хлопчики та дівчатка за допомогою цієї методики вчитимуться мислити, зосереджуватися, працювати у команді. А ще розвиватимуть пам’ять, самоконтроль, ментальну гнучкість».   
Проєкт реалізує Міністерство освіти і науки України спільно з The LEGO Foundation. Співпраця у межах Меморандуму про взаєморозуміння.
Щороку учні 1 класів Нової української школи отримують набори популярного конструктора LEGO. Він складається з пластмасових «цеглинок», із яких можна збирати і моделювати різноманітні предмети.