www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 12 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Діячі культури та мистецтв Дніпропетровщини отримали почесні звання від Президента України
Версія для друку Написати листа
Трьом мешканцям Дніпропетровської області присвоїли почесні звання. Державні відзнаки – з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

    «До професійного свята президентські нагороди та звання отримали діячі культури з усієї України. Серед них є й мешканці нашого регіону, – зазначили в управлінні. – Митців відзначили за значний особистий внесок у розвиток національної культури, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність».
    Звання «Заслужений артист України» присвоїли провідному майстрові сцени Дніпровського академічного театру драми та комедії Наталії Новостройній. Акторка служить сцені вже майже 40 років. Вона зіграла головну роль у фільмі «Газетний роман». Крім цього – лауреатка Регіонального театрального конкурсу Придніпров’я «Січеславна» в номінації «Краща жіноча роль».

    Заслуженим діячем мистецтв став генеральний директор Криворізького державного цирку Ігор Хлібосолов. До того, як очолити криворізький заклад він керував Укрдержцирком, де опікувався міжнародною політикою всіх українських цирків.

    Керівник народного хору «Веселка» Жовтоводського БК «Родина» Тетяна Михайлюк стала заслуженою працівницею культури України. Колективом, до складу якого входить близько 30 учасників різного віку, вона опікується понад 20 років. Артисти виконують українські народні пісні в авторській сучасній обробці.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор