www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 15 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Привітання голови Межівської районної державної адміністрації з Днем місцевого самоврядування
Версія для друку Написати листа
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!


Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначається 07 грудня з 2000 року.
Щиро дякую працівникам структурних підрозділів, депутатам, представникам громадських об’єднань за щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті,витримку, розуміння, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди,відповідальне ставлення до своїх службових обов'язків і гідний внесок у вирішення соціально-економічних та громадсько-політичних проблем громади. Особливі слова подяки хочу висловити ветеранам місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі встановлення та розвиток рідного краю.
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Від усього серця бажаю вам миру та благополуччя, міцного здоров’я, наснаги, добробуту й злагоди у ваших родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків, сприяють розбудові та розвитку Межівщини та нашої держави, а щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю!


Голова районної
державної адміністрації Сергій КУТНІЙ

Вітання до Дня місцевого самоврядування | Тиврівська районна рада
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор