www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 31 жовтня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Результати ОБЛАСНОГО ФЕСТИВЛЮ ТАЛАНТІВ .
Версія для друку Написати листа
Результати ОБЛАСНОГО ФЕСТИВЛЮ ТАЛАНТІВ .

C:\Users\Administrator\Desktop\2.jpg


    Та фоторепортаж з церемонії нагородження
    Напрям „Творчий” – 10 кращих номінантів
    1 місце–м. Дніпро,колектив„Грація”,„З Україною в серці” – 6676 балів
    2 місце– Покровська міська ОТГ (м. Покров), Бойко-Костіна Анастасія, „Моя Україна” – 6674балів
    3 місце–Першотравневська сільська рада (Нікопольський район), гурт „Калинонька”,„Баяніст” – 1838 балів
    Приз глядацьких симпатій - Великомихайлівська сільська рада (Покровський район), Коломоєць Лілія, „Східний танок”
    Приз глядацьких симпатій - Миколаївська сільська рада (Петропавлівський район),Сімшаг Денис,„Патріотичний реп”
    Приз глядацьких симпатій - Сурсько-Литовська сільська рада (Дніпровський район), колектив „Мальвіна”, „Перлина”
    Учасники:
    Мирівська сільська рада (Томаківський район),народнийвокальний шоу-гурт „Райські яблучка”,„Моя Україна”
    Роздорська селищна рада (Синельниківський район), колектив„Платина”,„Танокякжиття”
    Троїцька сільська рада (Павлоградський район), Цимбал Поліна, „Не твоя війна”
    Юр’ївська селищна рада (Юр’ївський район), колектив „Сонечко”,танок„Курчата”
    Напрям „Кулінарний” – 6 кращих номінантів
    1 місце - Обухівськаселищна рада (Дніпровський район), Клюшина Дар'я, „Бендерики з куркою” – 968 балів
    2 місце–Миколаївська сільська рада (Петропавлівський район), Городенко Вікторія, „Бограч”– 317 балів
    3 місце–Перещепинська міська ОТГ (Новомосковський район), Матвієнко Олександр, „Крафтове вино”– 198 балів
    Межівська селищна рада (Межівський район), Сітар Анатолій, „Наш борщ”
    Юр’ївська селищна рада (Юр’ївський район), „Голубці зі свіжої капусти та рису”
    Юр’ївська селищна рада (Юр’ївський район), Акун Ольга, „Фруктовий торт”
    Напрям „Спадщина”– 10 кращих номінантів
    1 місце– Покровська міська ОТГ (м. Покров), ЮзьковРенат, „Писанкарство” -717 балів
    2 місце– Великомихайлівська сільська рада (Покровський район), Доценко Любов, „В’язана іграшка”– 190 балів
    3 місце– Межівська селищна рада (Межівський район), Кулик Каріна, „Солом'яний янгол” – 114 балів
C:\Users\Administrator\Desktop\1.jpg
    Учасники:
    Аулівська селищна рада (Криничанський район), Овчініна Римма, „Моя сім’я”
    Гречаноподівська сільська рада (Широківський район), Мисник Валентина, „Вишиванка”
    м.Тернівка, Репало Валентина,„Герб”
    Миколаївська сільська рада (Петропавлівський район), Бєлік Валентина,„Етнокостюм”
    Покровська міська ОТГ (м. Покров), Ляшенко Альона, „Лялька-мотанка” -
    Покровська міська ОТГ (м. Покров),родина Мельничук, „Петриківський розпис”
    Роздорська селищна рада (Синельниківський район), Демченко Світлана, „Вишиванка”
    Напрям „LIFEHAKER”– 4 кращих номінанта
    1 місце–Юр’ївська селищна рада (Юр’ївський район), сім’я Єненко, виготовлення меблів із лози– 324 балів
    Учасники:
    Миколаївська сільська рада (Петропавлівський район), Попович Наталя, створення картин із вовни
    Миколаївська сільська рада (Петропавлівський район), Скрипник Карина, створення картин із клаптиків
    Юр’ївська селищна рада (Юр’ївський район), сім’я Холод, виготовлення „заколок”із підручних матеріалів
    Переможців13.08.2020 з урахуваннямрезультатів онлайн голосуваннявизначалаконкурснакомісія, беручи до уваги:
    унікальність, професійність, якістьподанихматеріалів, творчумайстерність, сприянняпопуляризаціїнароднихтрадицій, співвідношенняучасті великих та малихміст і сіл, селищ, яскравістьвиконавцівтощо.
    Нагородженнявідбулося 14.08.2020.
    На алеїмайстрівучасники фестивалю презентували гостям святасвоїроботи.
    На фестивалівиступилиучасникитворчогонапряму:
    - Дніпровськийколектив„Грація”,
    - покровчанкаБойко-Костіна Анастасія,
    - гурт „Калинонька” з с. Першотравневське Нікопольського району
    - Коломоєць Лілія зВеликомихайлівки Покровського району,
    - СімшагДенис з с.Миколаївка Петропавлівського району
    - гурт „Райські яблучка” з с. МирівськеТомаківського району
    - колектив „Сонечко” з селища Юр’ївкаЮр’ївського району
    Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор