www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
Цьогоріч майже 10 тис мешканців області звернулися до поліції з приводу домашнього насильства
Версія для друку Написати листа
У 2020 році до органів нацполіції звернулися 9,9 тис мешканців Дніпропетровщини, які постраждали від домашнього насильства. Серед них 323 дитини. Переважна більшість жертв – жінки. Про це повідомила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай.

    «Для кожного з нас рідний дім – місце, де ми хочемо почувати себе у безпеці та комфорті. Будь-які прояви насильства у сім’ї неприпустимі – як фізичного характеру, так і психологічного або економічного. Для боротьби із цим негативним явищем об’єднують зусилля органи влади та громадськість. Головне – не замовчувати, якщо ви самі або ваші знайомі постраждали від насилля у побуті, – зазначила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ірина Грицай. – У 2020-му до органів поліції надійшло 9,9 тис звернень від мешканців регіону, які стали жертвами домашнього насильства. Це майже на 1,5 тис більше, ніж за аналогічний період минулого року».
    За вчинення насильства до адміністративної відповідальності працівники поліції притягнули понад 7,5 тис правопорушників, 188 – до кримінальної.

    Щороку з 25 листопада до 10 грудня проходить Всесвітня акція «16 днів проти насильства». З 2000-го до неї приєдналася і Україна.
    Версія для друку Написати листа


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор