www.megev-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Межівський район >> Новини
До уваги виборців Межівського району!
Версія для друку Написати листа
12 жовтня 2020 року відповідно до ст.41 Виборчого кодексу України та Календарного плану основних організаційних заходів підготовки та проведення місцевих виборців 25 жовтня 2020 року затвердженого постановою Центральної виборчої комісій від 08 серпня 2020 року № 163 (у редакції постанови Центральної виборчої комісії від 30 серпня 2020 року № 212) відділ ведення Державного реєстру виборців Межівської районної державної адміністрації передав усіх дільничним виборчим комісіям району ( далі – ДВК) попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям по кожній виборчій дільниці.

    Відповідно до ст. 42 та Виборчого кодексу України вже наступного дня після отримання попередніх списків виборців ДВК виставляє у своєму приміщенні списки для ознайомлення виборців та, у будь який спосіб, доставляє кожному виборцю іменне запрошення не пізніше як за 9 днів до дня голосування.Тобто до 16 жовтня 2020 року включно кожен виборець має отримати своє іменне запрошення.
    Шановні виборців! Якщо хтось не отримав іменне запрошення, то це не обов’язково означає, що цей виборець відсутній у списках виборців. Прохаємо всіх, хто не отримав іменне запрошення перевірити себе в особистому кабінеті виборця на сайті Центральної виборчої комісії, звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців Межівської районної державної адміністрації за адресою: вул. ім.Грушевського, буд.5 смт Межова (каб. № 6) або до дільничної виборчої комісії, де ви завжди голосуєте.
    Відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації
Нет описания фото.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор