Межівський район
www.megev-rn.dp.gov.ua


10 грудня 2020 року голова Межівської районної державної адміністрації Кутній С.В. за ініціативи народного депутата України Северина Сергія Сергійовича та громадської організації “Жінки плюс” провів нараду за участю керівництва обласного центру громадського здоров’я та обласного медичного психіатричного центру з фахівцями медичної галузі району.
У ході наради взяли участь директор комунального підприємства “Обласний центр громадського здоров’я” Дніпропетровської обласної ради” Гармаш Наталія Луарсабівна та фахівці центру, а також завідувач консультативної поліклініки комунального підприємства “Обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром” Дніпропетровської обласної ради” Гавриленко Тетяна Василівна.
На зустріч були запрошені: депутат Синельниківської районної ради Діденко В.В.; селищний та сільські голови об’єднаних територіальних громад; виконуюча обов’язки директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Межівської селищної ради”; виконуючий обов’язки директора комунального некомерційного підприємства “Центральна лікарня” Межівської селищної ради”; фахівці та керівники структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Межівської селищної ради”; фахівці комунального некомерційного підприємства “Центральна лікарня” Межівської селищної ради”; тимчасово виконуючий обов’язки начальника Межівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області; заступник голови районної державної адміністрації; спеціалісти з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи.
На нараді були розглянуті питання санітарно – протиепідемічного режиму в умовах роботи з хворими на COVID-19, обліку наркотичних засобів і медикаментів, поводження з медичними відходами, використання засобів телемедицини та інші.
Наприкінці наради усі бажаючі мали змогу долучитися до обговорення питань, що розглядалися, та отримати відповіді на свої запитання. Усі запрошені отримали буклети та пам’ятки з корисною інформацією.

C:\Users\Administrator\Desktop\IMG_20201210_130900.jpg

C:\Users\Administrator\Desktop\IMG_20201210_130922.jpg